در حال بارگذاری ...
 • استاندار کهگیلویه وبویراحمد:

  پروژه تالار مرکزی یاسوج از بزرگترین مجتمع های فرهنگی هنری جنوب کشور است

  به گزارش تئاتر کهگیلویه وبویراحمد، علی محمد احمدی که همراه  سید هادی حسینی معاون حقوقی امور مجلس و امور استانهای وزارت ارشاد، هفته اول آذر ماه جاری، از پروژه بزرگ تالار مرکزی یاسوج بازید کردند گفت: این پروژه با زیربنای ۳ هزار مترمربع یکی از بزرگترین مجتمع‌های فرهنگی و هنری جنوب کشور است.

  وی پیشرفت فیزیکی این پروژه را مناسب دانست و گفت: از محل اعتبارات ریاست جمهوری اعتباراتی خوبی بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان اختصاص یافت.

  احمدی با اشاره به دیدار نمایندگان و مسوولان استان با دکتر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، اظهار داشت: اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری تا پایان سال تخصیص داده می‌شود و حضور دکتر حسینی معاون وزارت نیز بر این مسئله تاکید دارد.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: این پروژه تأثیر بسیار مهمی بر فعالیت‌های فرهنگی و هنری دارد.

  وی با اشاره به اینکه پروژه تالار مرکزی یاسوج ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، اظهار داشت: با تزریق اعتبارات می‌توان شاهد پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد این پروژه باشیم، البته حجم کار زیاد است و این پروژه، پروژه بزرگی می‌باشد.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد خطاب به پیمانکار گفت: پیمانکاری که پروژه‌ای با این حجم را انجام می‌دهد نباید معطل ۳ و ۴ میلیارد تومان باشد.

  در این بازدید استاندار کهگیلویه و بویراحمد، فتاح محمدی معاون سیاسی استاندار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشتند.
  مطالب مرتبط

  معاون حقوقی و امور استان های وزارت ارشاد:

جایگاه فرهنگ و هنر فراتر از اقتصاد و سیاست است
  معاون حقوقی و امور استان های وزارت ارشاد:

  جایگاه فرهنگ و هنر فراتر از اقتصاد و سیاست است

  به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، سید هادی حسینی چهارم آذرماه در جلسه شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد گفت :امروز در اهمیت جایگاه فرهنگ و اقتصاد،  فرهنگ یک ...

  |

  نظرات کاربران