در حال بارگذاری ...
 • کارگاه آموزش بازیگری و کارگردانی در دهدشت

  کارگاه آموزش بازیگری و کارگردانی در دهدشت  مرکز شهرستان کهگیلویه برگزار می شود

  به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، انجمن هنرهای نمایشی استان در راستای  برگزاری کارگاه های آموزشی در شهرستان ها، با همکاری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه و انجمن هنری آن شهرستان،  کارگاه بازیگری و کارگردانی نمایش در دهدشت برگزار می کند. به نا بر همین گزارش، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: به همت انجمن هنرهای نمایشی استان و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، یک دوره کارگاه بازیگری وکارگردانی با استفاده از اساتید مجرب وتحصیل کرده هنر نمایش،  در مجتمع فرهنگی هنری دهدشت برگزار می شود. «امیر حسین نوروزی»  و«امیر حسین درزیانی»  اساتید این دوره هستند که  هردو تحصیلکرده رشته نمایش ودارای مدرک کارشناسی ارشد این هنر می باشند.

  کارگاه آموزش بازیگری و کارگردانی در دهدشت

  کارگاه آموزش بازیگری و کارگردانی در دهدشت  مرکز شهرستان کهگیلویه برگزار می شود

  به  گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، انجمن هنرهای نمایشی استان در راستای  برگزاری کارگاه های آموزشی در شهرستان ها، با همکاری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه و انجمن هنری آن شهرستان،  کارگاه بازیگری و کارگردانی نمایش در دهدشت برگزار می کند.

  به نا بر همین گزارش، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: به همت انجمن هنرهای نمایشی استان و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، یک دوره کارگاه بازیگری وکارگردانی با استفاده از اساتید مجرب وتحصیل کرده هنر نمایش،  در مجتمع فرهنگی هنری دهدشت برگزار می شود.

   ایرج کاظمی جو، مدت این دوره را یک ماه وهدف از برگزاری آن را آشنائی بیشتر مردم با هنر انسانی نمایش دانست.

  به گفته ایشان، موضوع و هدف از این کارگاه‌ها، بررسی نمایش‌نامه‌های تئاتر در دو بعد تئوریک و عملی است، و همچنین ریشه‌ و تاریخ‌شناسی نمایش‌نامه‌های تئاتر، به‌خصوص شکل‌گیری این نمایش‌نامه‌ها در تاریخ یونان،  مورد بررسی قرار می‌گیرد.

  رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی آموزش را محوری ترین کار برای انجمن های فرهنگی وهنری دانست وافزود:هر انجمنی که در زمینه برگزاری ورگ شاپ وکارگاه آموزشی مدون و با برنامه باشد مورد حمایت این اداره قرار می گیرد.

  «امیر حسین نوروزی»  و«امیر حسین درزیانی»  اساتید این دوره هستند که  هردو تحصیلکرده رشته نمایش ودارای مدرک کارشناسی ارشد این هنر است.
  مطالب مرتبط

  دبیرخانه ششمین جشنواره منطقه ای خلیج فارس خبر داد

اردشیر کیانی دبیر اجرایی ششمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولان خلیج فارس  شد
  دبیرخانه ششمین جشنواره منطقه ای خلیج فارس خبر داد

  اردشیر کیانی دبیر اجرایی ششمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولان خلیج فارس  شد

  اردشیر کیانی دبیر اجرایی ششمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولان خلیج فارس  شد به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از دبیرخانه جشنواره، ششمین جشنواره تئاتر منطقه ای معلولان خلیج فارس، به میزبانی استان کهگیلویه و بویراحمد، به همت  اداره کل  سازمان بهزیستی و با همکاری ...

  |

  معاون حقوقی و امور استان های وزارت ارشاد:

جایگاه فرهنگ و هنر فراتر از اقتصاد و سیاست است
  معاون حقوقی و امور استان های وزارت ارشاد:

  جایگاه فرهنگ و هنر فراتر از اقتصاد و سیاست است

  به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، سید هادی حسینی چهارم آذرماه در جلسه شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد گفت :امروز در اهمیت جایگاه فرهنگ و اقتصاد،  فرهنگ یک ...

  |

  نظرات کاربران