در حال بارگذاری ...
 • فراخوان دهمین جشنواره منطقه ای کودک و نوجوان مهرخوزستان منتشر شد

  فراخوان دهمین جشنواره منطقه ای تئاترکودک و نوجوان مهرخوزستان برای برگزاری در اسفند۹۶ منتشر شد

  به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تئاترخوزستان، فراخوان دهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان مهر خوزستان به میزبانی شهرستان دزفول به صورت منطقه ای ویژه هشت استان خوزستان، لرستان، ایلام، بوشهر، همدان، اصفهان، چهارمحال بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد با شعار « هر کودک نشانی خداست » توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول در دو بخش صحنه ای و نمایشنامه نویسی منتشر شد.

  در این فراخوان اولویت انتخاب مضامین آثار شرکت‌کننده، اشاعه اخلاق و سنت های اسلامی، اهمیت نهاد خانواده و سبک زندگی اسلامی، گسترش فرهنگ اصیل ایرانی، نشاط و امید در فضای جامعه و نسل آینده، دفاع مقدس، پرداختن به موضوغ سال اقتصاد مقاومتی اشتغال و تولید، مضامین آزاد و پاسداشت افسانه ها، فولکلور و متل های محلی اعلام‌شده است.

  طبق اعلام فراخوان بخش صحنه ای، جشنواره ویژه مخاطبان گروه سنی کودک و نوجوان می باشد و به جهت کمک به رشد و توسعه تئاتر ملی، نمایش های ایرانی اولویت پذیرش دارند.

  در بخش نمایشنامه نویسی، جشنواره ویژه مخاطبان گروه سنی کودک و نوجوان می باشد و ویژه آثاری می باشد که تا کنون در هیچ جشنواره داخلی و خارجی شرکت داده نشده و چاپ نشده باشد.

  مطابق فراخوان مهلت ارسال لوح فشرده نمایش و نمایشنامه های متقاضی تا پایان وقت اداری 15 بهمن ماه 1396 خواهد بود.

  معرفی آثار برگزیده تا تاریخ 25/11/96 به انجام خواهد رسید و زمان برگزاری جشنواره 5 الی 8 اسفندماه 1396 در شهرستان دزفول خواهد بود.

  هنرمندان تئاتر و گروه‌های نمایشی می‌توانند بامطالعه دقیق فراخوان و ارسال فرم پرشده و مدارک موردنیاز به دبیرخانه جشنواره آثار خود را در این جشنواره تخصصی شرکت دهند.

  نشانی دبیرخانه خوزستان، دزفول، خیابان کشاورز، بین خیابان حضرت رسول اکرم (ص) و خیابان شهید بهشتی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول، امور هنری – تلفن تماس: 42240300 و 42223655 – 061   دورنگار: 42240326 – 061

   

  فایل PDF فراخوان «دهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان دزفول» را در بخش ضمائم خبر دانلود نمائید.
  مطالب مرتبط

  پس از برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری

زمان برگزاری جشنواره تئاتر استانی کهگیلویه و بویر احمد مشخص شد
  پس از برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری

  زمان برگزاری جشنواره تئاتر استانی کهگیلویه و بویر احمد مشخص شد

  شورای سیاست گذاری جشنواره تئاتر استانی کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تشکیل جلسه داد. در این نشست در خصوص نحوه برگزاری جشنواره، انتخاب دبیر، زمان برگزاری جشنواره، نحوه حمایت از گروه‌های منتخب و مسائل و مشکلات جشنواره بحث و تبادل نظر شد و زمان ...

  |

  اجرای تعزیه در ایام محرم

تعزیه شهادت حضرت علی اکبر«ع»در شهر دوگنبدان با اجرای گروه ه تعزیه جوانان بنی هاشم «ع»
  اجرای تعزیه در ایام محرم

  تعزیه شهادت حضرت علی اکبر«ع»در شهر دوگنبدان با اجرای گروه ه تعزیه جوانان بنی هاشم «ع»

  تعزیه شهادت حضرت علی اکبر«ع»در شهرستان گچساران به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، نمایش تعزیه خوانی در بوستان شهدای گمنام گچساران از هفتم تا دهم محرم اجرا می شود.

  |

  دبیر جشنواره خبرداد:

بوشهر میزبان هفتمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولین خلیج فارس
  دبیر جشنواره خبرداد:

  بوشهر میزبان هفتمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولین خلیج فارس

  بوشهر میزبان جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولین خلیج فارس دبیر جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر از میزبانی هفتمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولین خلیج فارس در بوشهر خبر داد.

  |

  نظرات کاربران