در حال بارگذاری ...
با حضور در منزل هنرمند پیشکسوت تئاتر استان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با سید قربانعلی موسوی دیدار کرد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در منزل سید قربانعلی موسوی هنرمند پیشکسوت عرصه تئاتر و نمایش استان ضمن دیداراز وی عیادت کرد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از کهگیلویه و بویراحمد، محمد علی پیرسبزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در منزل سید قربانعلی موسوی هنرمند پیشکسوت عرصه تئاتر و نمایش استان ضمن دیداراز وی عیادت نمود.

در این دیدار موسوی هنرمند تئاتر استان با بیان توضیحاتی از شرح زندگی و فعالیت‌های هنری خود پیرامون وضعیت تئاتر استان مطالبی را بیان نمود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار با اشاره به سوابق و تجارب ارزشمند سید قربانعلی موسوی در عرصه هنر نمایش و تئاتر برای این هنرمند آرزوی سلامتی نمود.

شایان ذکر است سید قربانعلی موسوی از پیشکسوتان هنر تئاتر استان که سالها با حضور خود در صحنه تئاتر و نمایش حائز رتبه برتر در جشنواره های مختلف شده است قریب به یک سال هست در بستر بیماری قرار دارد.
مطالب مرتبط

قادر آشنا در نشست گروه‌های نمایشی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:

اختصاص ۵۰ درصد اعتبارات حوزه نمایش  به اجراهای استانی 
آغاز نهضت نمایشنامه نویسی در کشور
قادر آشنا در نشست گروه‌های نمایشی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:

اختصاص ۵۰ درصد اعتبارات حوزه نمایش به اجراهای استانی
آغاز نهضت نمایشنامه نویسی در کشور

مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست با گروه‌های نمایشی کهگیلویه و بویراحمد گفت: فرهنگ و هویت بزرگی داریم و تئاتر به عنوان یک هنر فاخر، زبانی موثر برای انتقال فکر، اندیشه و از شاخص‌های توسعه یافتگی است.

|

نظرات کاربران