در حال بارگذاری ...
 • بیست و نهمین جشنواره استانی کهگیلو یه و بویراحمد آغاز شد

  بیست و نهمین جشنواره استانی کهگیلو یه و بویراحمد، روز شنبه ۲۵ شهریور ماه در یاسوج آغاز شد

  به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی از روز 25  لغایت 29 شهریور ماه جاری در استان برگزار می شود.
  رضا دهبانی پور افزود: شهرستان بویراحمد با اجرای شش نمایش «اسب های طاعون» به کارگردانی محمود خرم آزادی و «فصل برداشت فانوس ها » به کارگردانی  مرتضی خادمی « تمرگیدن سر جا» به کارگردانی بابک مهرابی و « ماجرای جدی چرچیل همراه با مقادیری ناخنک از اینجا و آنجا» به کارگردانی رضا گشتاسب و نمایش «کابوس هاس سورمه ای اسبی که آزار گرفته بود» در یاسوج آغاز گر این جشنواره است .

  دهبانی پور خاطر نشان کرد: این جشنواره با نظر شورای سیاستگذاری جشنواره، به صورت غیر متمرکز در شهرستان های بویراحمد، کهگیلویه و گچساران برگزار می شود. 

  دهبانی پور افزود: روز شنبه و یکشنبه صبح  و عصر در یاسوج و عصر یکشنبه در کهگیلویه و روز دوشنبه نیز در شهرستان گچساران جشنواره بیست و نهم در حال اجراست. 

  وی گفت : داوران بیست و نهمین جشنواره استانی کهگیلویه و بویراحمد، دکتر ناصر آقایی ، حسین رضازاده و وحید لک هستند و جلسات نقد و بررسی نمایش ها پس از اجرا توسط اردوان زینی سوق از هنرمندان استانی  برگزار می شود که با استقبال خوب و پر شورهنرمندان برخوردار است. 

  مراسم اختتامیه جشنواره روز 29 شهریور در شهرستان گچساران برگزار می شود.

   
  مطالب مرتبط

  کارگاه آموزش بازیگری و کارگردانی در دهدشت

کارگاه آموزش بازیگری و کارگردانی در دهدشت  مرکز شهرستان کهگیلویه برگزار می شود
  کارگاه آموزش بازیگری و کارگردانی در دهدشت

  کارگاه آموزش بازیگری و کارگردانی در دهدشت  مرکز شهرستان کهگیلویه برگزار می شود

  به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، انجمن هنرهای نمایشی استان در راستای  برگزاری کارگاه های آموزشی در شهرستان ها، با همکاری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه و انجمن هنری آن شهرستان،  کارگاه بازیگری و کارگردانی نمایش در دهدشت برگزار می کند. به نا بر همین ...

  |

  معاون حقوقی و امور استان های وزارت ارشاد:

جایگاه فرهنگ و هنر فراتر از اقتصاد و سیاست است
  معاون حقوقی و امور استان های وزارت ارشاد:

  جایگاه فرهنگ و هنر فراتر از اقتصاد و سیاست است

  به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، سید هادی حسینی چهارم آذرماه در جلسه شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد گفت :امروز در اهمیت جایگاه فرهنگ و اقتصاد،  فرهنگ یک ...

  |

  نظرات کاربران