در حال بارگذاری ...
 • در سومین روز از جشنواره تئاتر کهگیلویه و بویراحمد

  «سرگذشت چند غریق به استشهاد دار و درخت» به صحنه رفت

  سومین روز جشنواره استانی، نمایش «سرگذشت چند غریق به استشهاد دار و درخت»به کارگردانی مهرداد علیپور و علی شفیعی نژاد در گچساران به صحنه رفت.

  به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، در سومین روز از جشنواره بیست و نهم استانی،  نمایش "سرگذشت چند غریق به استشهاد دار و درخت " به نویسندگی صابر محمدی  و کارگردانی مهرداد علیپور و علی شفیعی نژاد  ساعت 10 صبح، در پلاتوی شهید مندنی زاده گچساران به صحنه رفت.
  این اثر کاری از گروه هنری رها است و در یک دوره زمانی سه ماهه تولید شده است.

  نمایش "سرگذشت چند غریق به استشهاد دار و درخت " با رویکردی بومی و مضمونی اجتماعی به معضل بی آبی و  مهاجرت عشایر و استفاده از آئین ها و باورهای بومی با نگاهی به موسیقی جنوب  در یک فضای مدرن و امروزی می پردازد.

  این نمایش به همراه ٥ نمایش دیگر در جشنواره تئاتر استانی در معرض داوری و نمایش عمومی در پلاتوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران قرار گرفته اند.

  گفتنی است نتایج داوری آثار و آیین اختتامیه جشنواره استانی روز چهارشنبه ٢٩شهریور ماه ساعت ١٠صبح با حضور مردم ،مسئولان استانی و شهرستانی در تالار مهرگان گچساران برگزار می‌شود.


    
  مطالب مرتبط

  کارگاه آموزشی، تخصصی معلولین در یاسوج

  کارگاه آموزشی، تخصصی معلولین در یاسوج

  به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، کریم رهیده، مدیر اجرایی ششمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین خلیج فارس، در سازمان بهزیستی استان گفت:کارگاه آموزشی تخصصی تئاتر معلولین مقدمه ای برای ششمین جشنواره تئاتر منطقه ای خلیج فارس در یاسوج برگزار شد. وی افزود: جشنواره منطقه ای ...

  |

  رونمایی ازپوستر بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج

  رونمایی ازپوستر بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج

  به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، رئیس انجمن نمایش استان گفت: بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی از روز 25 لغایت 29 شهریور ماه 1396 در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود . اردشیر کیانی افزود:به نا به تصمیم شورای ...

  |

  نظرات کاربران