در حال بارگذاری ...
 • رئیس حوزه هنری خبر داد

  برگزاری 20 برنامه فرهنگی و هنری به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی در گهگیلویه و بویراحمد

  رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری ۲۰ برنامه فرهنگی و هنری به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی در استان خبر داد و گفت: تجلیل از ۱۲ هنرمند شاخص استان از مهمترین این برنامه‌ها است.

  به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، محمدشریف اسلامی رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد امروز در نشست خبری به مناسبت آغاز هفته هنر انقلاب اسلامی ضمن تسلیت به مناسبت سالروز شهادت «سید مرتضی آوینی»، اظهار داشت: در هفته هنر انقلاب اسلامی 20 برنامه فرهنگی و هنری در سطح استان برگزار می‌شود.

  وی افزود: استانداری، شهرداری، سازمان بسیج هنرمندان، اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد شهید استان در اجرای این برنامه‌ها با حوزه هنری همکاری می‌کنند.

  رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد برگزاری آیین غبارروبی و عطرافشانی قبور شهدا با حضور هنرمندان و مدیران دستگاه‌های فرهنگی، برگزاری نمایشگاه‌های متعدد با موضوع هنر انقلاب اسلامی و تولیدات هنرمندان حوزه هنری، دیدار مدیران فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد با نماینده ولی فقیه در استان و دیدار هنرمندان با استاندار را از مهم‌ترین برنامه‌های هفته هنر انقلاب اسلامی عنوان کرد.

  اسلامی از رونمایی بالغ بر چهار کتاب در این هفته خبر داد و گفت: دیدار با هنرمندان پیشکسوت، دیدار با خانواده شهدای هنرمند و دیدار با یک جانباز هنرمند از دیگر برنامه‌های هفته هنر انقلاب اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد است.

  این مسئول همچنین از اجرای عمومی نمایش های برگزیده جشنواره تئاتر خیابانی علوم قرآنی در شهرستان های بهمئی و لنده  در این هفته خبر داد.

  وی گفت: آیین اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی تجلیل از هنرمندان برتر سال 97 است که در این راستا از بالغ بر 12 هنرمند شاخص استان که سال گذشته صاحب جوایز متعدد ملی و بین‌المللی شدند تجلیل می‌شود.

  رییس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد متذکر شد: امروز نیز از 26 هنرمند برتر کشور در افتتاحیه هفته هنر انقلاب اسلامی در تهران تجلیل می‌شود که از این تعداد «سجاد ایمانی»، «احسان گنجی» و «جواد هادی‌اصل» از هنرمندان استان کهگیلویه و بویراحمد هستند و این امر افتخار بزرگی برای حوزه فرهنگ و هنر استان محسوب می‌شود.
  نظرات کاربران