در حال بارگذاری ...
 • به پیشنهاد شورای سیاستگذاری تئاتر کهگیلویه و بویراحمد

  رضا گشتاسب دبیر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد شد

  با تصمیم شورای سیاست گذاری استان کهگیلویه و بویر احمد و موافقت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ رضا گشتاسب به عنوان دبیر سی ویکمین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد.

  به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، رضا دهبانی پور در نخستین نشست شورای سیاستگزاری تئاتر استان در سال با ابراز خرسندی از تلاش و همت مضاعف حوزه تئاتر، برنامه ریزی مطابق قوانین و بخشنامه ها و شیوه نامه های ارسالی مرکز هنرهای نمایشی را از هنرمندان و مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار شد.

  رضا دهبانی پور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه در سال 97 جشنواره تئاتر را به هنرمندان سپردیم و به نحو احسن اجرا نمودند؛ گفت: امسال هم با توجه به توانمندی هنرمندان تئاتر استان، من موافق هستم که دبیر جشنواره تئاتر از خود هنرمندان انتخاب شود.

  دهبانی پور با اشاره به اینکه که رسالت این شورا در نحوه برگزاری کیفی جشنواره تئاتر، تعامل هنرمندان و تهیه ی فراخوان مثمر ثمر واقع خواهد شد، بر عزم جدی این شورا در پیشبرد اهداف عالیه تئاتر استان تاکید کرد.

  در نهایت در این جلسه رضا گشتاسب با تصمیم شورای سیاستگذاری تئاتر استان،  به عنوان دبیر سی ویکمین جشنواره تیاتر استانی کهگیلویه و بویر احمد انتخاب شد.
  نظرات کاربران