در حال بارگذاری ...

داوود پارسا با نمایش «زُل زدن به چشم گاوی که لیکه میزد» در گچساران

نمایش زُل زدن به چشم گاوی که لیکه میزد ، کاری از گروه تئاتر پارسا وابسته به انجمن هنرهای نمایشی شهرستان گچساران در پلاتو شهید ماندنی زاده به روی صحنه رفت.

به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، نمایش " زُل زدن به چشم گاوی که لیکه میزد" به نویسندگی حسن ذاکری و کارگردانی داوود پارسا از 5 تا 9 شهریورماه 1398 در گچساران میزبان علاقمندان به تئاتر بود.

داوود پارسا کارگردان این نمایش گفت: در این نمایش شب بود ، اویل پاییز شایدم زمستان . قربان خونه نبود و بی کنیز با بچه ها تنها خونه بودن . صدای در اومد ، بی کنیز میرود که در را باز کند ...

این کارگردان نمایش بیان کرد: دو ناشناس با چهرهای عجیب ازش خواستن که با آنها به دل کوه برود و در زایمان زن شاه کمکی کند. بی کنیز می رود و بعد که برمیگردد تا هیچی سر جایش نیست و کل روستا خُلق و خوی گاو گرفته اند و داستانی که در نمایش به آن پرداخت میشود.

بر اساس این گزارش در این نمایش ریحانه بارانی، آسیه رسولی، پدرام محمد پور، داود پارسا، سجاد پورفتحی، جواد پروشانی، مهدی فردوسی، محسن جلالی، زینب نارکی، نعیمه حسینی بازی می کنند.

وی افزود: نویسنده: حسن ذاکری، کارگردان: داود پارسا، اپراتور نور و صدا: محمد رضایی، طراح صحنه و طراح موسیقی: داود پارسا، طراح نور و لباس : راضیه فصیح  به عنوان عوامل فنی این نمایش مشارکت می کنند.
نظرات کاربران