در حال بارگذاری ...

اجرای نمایش "وهملت" در سی سخت

نمایش نمایش وهملت ، کاری از گروه تئاتر هلیا وابسته به انجمن هنرهای نمایشی کهگیلویه و بویراحمد در تالار آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری سی سخت به روی صحنه رفت.

به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، نمایش "وهملت" به نویسندگی مصطفی رامشک و  کارگردانی عباسعلی روشنک از 10 تا 14 شهریورماه 1398 در سی سخت به روی صحنه رفت.

عباسعلی روشنک کارگردان و دانش آموخته ارشد کارگردانی تئاتر در مورد نمایش "وهملت" گفت: دختر ی به نام ترانه تحت تاثیر فضا ی اینستا گرام یک شب گرفتار شخصیتهایی به نام اصغر وهادی می شود که جز فالورای این دوشخصیت هستند که اتفاقا پدر اصغر نیز از فضا گرفتار شده و دست به خودکشی می زند حالا اصغر در پی مقصر می گردد، تا اینکه ترانه را میابد، او که درپی کشتن ترانه است اما دوست ش هادی به اوخیانت می کند. سر انجام اصغر هم هادی را می کشد و هم ترانه را و نمایش پایان میابد.

بر اساس این گزارش در این نمایش هنرمندانی همچون عباسعلی روشنک، صادق روشنک، هانیه برزین بازی می کنند.

سایر عوامل نمایش "وهملت" که در تولید این نمایش همکاری داشته اند عبارتند از نویسنده: مصطفی رامشک، کارگردان: عباسعلی روشنک، سرپرست گروه: رضا رفیعی، ساخت موسیقی: هامی سی سختی، بروشور و پوستر: عبدالصادق خاک نژاد و طراحی صحنه و نور: عباسعلی روشنک
نظرات کاربران