در حال بارگذاری ...
به گزارش انجمن نمایش

هیات انتخاب مرحله دوم آثار سی و یکمین جشنواره تئاتر کهگیلویه و بویراحمد

طی احکامی از سوی رضا گشتاسب دبیر جشنواره، اعضای هیات انتخاب مرحله دوم آثار سی و یکمین جشنواره تئاتر کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند.

به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، اردوان زینی سوق، رضا کرمی زاده، امید طاهری از سوی رضا گشتاسب دبیر سی و یکمین جشنواره تئاتر "کهگیلویه و بویراحمد" به عنوان اعضای هیات انتخاب مرحله دوم بازبینی آثار متقاضی حضور در این رویداد معرفی شدند.

هیات انتخاب مرحله دوم آثار سی و یکمین جشنواره تئاتر "کهگیلویه و بویراحمد" از چند روز آینده کار خود را آغاز کرده از میان آثار متقاضی حضور در این جشنواره تعداد حداقل 5 و حداکثر 8 اثر را انتخاب خواهند کرد.

سی و یکمین جشنواره تئاتر "کهگیلویه و بویراحمد" آبانماه 1398 ، به دبیری رضا گشتاسب در یکی از شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار خواهد شد.

معرفی هیئت انتخاب:

اردوان زینی سوق/ متولد ۱۳۵۶ ، کارشناس ارشد مدیریت امور فرهنگی، شروع فعالیت تئاتری از سال ۱۳۷۳ در شیراز، بازیگری در بیش از پانزده نمایش، کارگردانی بیش از ده نمایش، همکاری با رسانه های دیجیتال و مکتوب، همکاری و مشارکت در جشنواره های مختلف تئاتر به عنوان منتقد مجازی و مکتوب مانند مجله نمایش و سایت ایران تئاتر، همکاری با کانون منتقدان تئاتر کشور، فعالیت در حوزه های انجمن سینمای جوانان و پروژه های فیلمسازی و مستند سازی و تئاتر خصوصی

رضا کرمی زاده/ متولد 1359، دانش آموخته ی کارگردانی سینما، 10 دوره حضور در جشنواره بین المللی تئاتر فجر بعنوان کارگردان و طراحی صحنه، چندین دوره کاندیدای بخش کارگردانی و طراحی صحنه در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، شرکت در جشنواره تئاتر روهر آلمان بعنوان طراحی صحنه، شرکت در جشنواره تئاتر شانگهای چین بعنوان کارگردان و طراحی صحنه و مدیرمسئول انتشارات نودا

امید طاهری/ فروردین 1356، آغاز فعالیت تئاتری از سال 1370 با گروه تئاتر اشتباهات ، آغازهنرستان هنر رشته تصویری نمایشی و بعد نقاشی  و فارغ التحصیل دوره کارشناسی هنرهای تجسمی. فعالیت در زمینه نمایش به عنوان نمایشنامه نویس و مشاور هنری گروههای نمایشی و گاهی بازیگر.
نظرات کاربران