در حال بارگذاری ...
 • برگزاری کارگاه نمایشنامه‌نویسی دفاع مقدس در یاسوج

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری کارگاه نمایشنامه‌نویسی دفاع مقدس با حضور نمایشنامه‌نویسان مطرح کشور در یاسوج خبر داد.

  به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، رضا رفیعی رئیس انجمن هنرهای نمایشی کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این خبر، گفت: این کارگاه آموزشی دو روزه با حضور عبدالحی شماسی نویسنده، کارگردان‏ و استاد دانشگاه در روزهای سی‌ام مهرماه و یکم آبان‌ماه 1398 در دو نوبت صبح و عصر در سالن کنفرانس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد واقع در گلستان ششم یاسوج برگزار می‌شود.

  رفیعی با اشاره به اینکه نشست روز نخست کارگاه روز سه‌شنبه ساعت 15 و جلسه روز چهارشنبه از ساعت 9 صبح و بعداز ظهر از ساعت 15 برگزار می‌شود، بیان کرد: از عموم علاقه مندان و هنرمندان حوزه نمایشنامه‌نویسی و تئاتر برای حضور در این کارگاه آموزشی دعوت می‌شود.

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه اضافه کرد: اجرای کارگاه نمایشنامه‌نویسی دفاع مقدس به همت مدیریت هنری و سینمایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و با همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان، معاونت امورهنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و واحد نمایش حوزه هنری استان برگزار می‌شود.
  مطالب مرتبط

  اجرای مجلس تعزیه بازار شام و شهادت حضرت رقیه (س) در یاسوج

  اجرای مجلس تعزیه بازار شام و شهادت حضرت رقیه (س) در یاسوج

  مجلس تعزیه بازار شام و شهادت حضرت رقیه (س) به همت تکیه تعزیه خوانی حضرت علی اصغر (ع) کهگیلویه و بویراحمد وابسته به گروه تئاتر هلیا در حسینیه ثارالله سپاه ناحیه یاسوج به میزبانی بسیج خواهران روی صحنه رفت.

  |

  پس از برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری

زمان برگزاری جشنواره تئاتر استانی کهگیلویه و بویر احمد مشخص شد
  پس از برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری

  زمان برگزاری جشنواره تئاتر استانی کهگیلویه و بویر احمد مشخص شد

  شورای سیاست گذاری جشنواره تئاتر استانی کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تشکیل جلسه داد. در این نشست در خصوص نحوه برگزاری جشنواره، انتخاب دبیر، زمان برگزاری جشنواره، نحوه حمایت از گروه‌های منتخب و مسائل و مشکلات جشنواره بحث و تبادل نظر شد و زمان ...

  |

  نظرات کاربران