در حال بارگذاری ...
در پیام انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس تاکید شد

ادامه راه شهید حاج قاسم سلیمانی در جبهه فرهنگ و هنرمتعهد و ارزشی

در پی شهادت سردار رشید سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس پیام تسلیت منتشر و بر ادامه راه ایشان در عرصه های گوناگون خصوصا جبهه فرهنگ و هنرمتعهد و ارزشی تاکید کرد.

در متن پیام انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس آمده است:

بسم رب الشهداو الصدیقین
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا ﴿۲۳﴾
از میان مؤمنان مردانى‏ اند که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند برخى از آنان به شهادت رسیدند و برخى از آنها در [همین] انتظارند و [هرگز عقیده خود را] تبدیل نکردند (۲۳)

شهادت سرداررشید و پرافتخار سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی آرزوی چندین و چند ساله وی را محقق کرد  و سرانجام وی را به جمع یاران سفرکرده و همرزمان شهیدش رساند.
 بی شک حیات طیبه این شهید والامقام که سراسر مجاهدت و رشادت در سخت ترین صحنه های نبرد و رویارویی با دشمنان انسانیت و بشریت بود می بایست با پایانی خونین به پایان می رسید و جامه ای جز لباس سرخ گون شهادت زیبنده قامتش نبود.
انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس به نمایندگی جمعی از هنرمندان و فعالان تئاترمقاومت کشور ضمن محکومیت شدید این حرکت تروریستی آمریکای جنایتکار ، شهادت فرمانده مقتدر و محبوب سپاه اسلام  شهید حاج قاسم سلیمانی  را محضر قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا فداه) ،مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(حفظه الله) خانواده و بیت شریف و نستوه ایشان و ملت مقاوم ایران اسلامی و جمیع دوستداران و ارادتمندان جبهه مقاومت اسلامی تبریک و تسلیت عرض نموده و بر ادامه راه ایشان در عرصه های گوناگون خصوصا جبهه فرهنگ و هنرمتعهد و ارزشی تاکید می نماید.
رجاءواثق داریم که خون مجاهدان  و جان برکفان جبهه مقاومت اسلامی زوال بیش ازپیش نظام سلطه و استکبار جهانی را به همراه خواهد داشت و براین باوریم که با ظهور دولت جهانی حضرت صاحب الامر(عج) تقاص جنایات خونین و ننگین اصحاب الشیطان و مثلث شوم عبری غربی عربی گرفته خواهد شد.... أَلَیْسَ الصُّبْحُ بِقَرِیبٍ ؟
نظرات کاربران