در حال بارگذاری ...
 • بر اثر عفونت خونی و مشکلات تنفسی

  سیده زهرا موسوی فرد بازیگر تئاتر کهگیلویه و بویراحمد درگذشت

  سیده زهرا (آوا) موسوی فرد، بازیگر نمایش آواز زنی در گورستان با حضور در سی و ششمین جشنواره بین المللی فجر پا به عرصه تئاتر گذاشت، صبح امروز دارفانی را وداع گفت.

  به گزارش ایران تئاتر از کهگیلویه و بویراحمد: سیده زهرا"آوا" موسوی فرد، بازیگر تئاتر، ساعاتی پیش بر اثر عفونت شدید خونی و مشکلات تنفسی حاد در بیمارستان نمازی شیراز درگذشت.

  آوا موسوی  با بازی در نمایش های فصل زردگرمسیر، گاوهای جنگی، عاشقانه تا هفت بشمار، فکاهی نامه گمشدگان و .... بعنوان بازیگر زن در تئاتر کهگیلویه و بویراحمد با بازیهای دلنشین جا در دل همه هنرمندان و علاقمندان به تئاتر باز کرد.

  این بازیگر، حدود ساعت 9 صبح امروز (چهارشنبه 27 فروردین 1399) به دلیل "عفونت شدید خونی و مشکلات تنفسی حاد" در بیمارستان نمازی شیراز به کُما رفت که متاسفانه دار فانی را وداع گفت.

  سیده زهرا موسوی فرد، اهل گچساران و بازیگری توانمند در تئاتر بود.

  آوا موسوی علاوه بر علاقه وافر به هنر بازیگری؛ توانست در عرصه های ورزشی حضوری فعال داشته باشد و از قهرمانان ملی پاورلیفیتینگ بود که موجبات افتخار هنر و ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد و گچساران شد.

  اداره کل هنرهای نمایشی ایران، انجمن هنرهای نمایشی ایران و جامعه فرهنگ و هنر استان کهگیلویه و بویراحمد این مصیبت جانسوز را به خانواده موسوی فرد و هنرمندان شهرستان گچساران تسلیت می گویند.

   
  نظرات کاربران