در حال بارگذاری ...
 • میر رضا رفیعی رئیس انجمن هنرهای نمایشی خبرداد

  برگزاری کارگاه آموزش مجازی «آشنایی با تئاتر شورایی و خلاق»

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری کارگاه آموزش مجازی آشنایی با تئاتر شورایی و خلاق خبر داد.

  به گزارش تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد، رضا رفیعی گفت: در راستای تداوم برنامه های پیش بینی شده انجمن هنرهای نمایشی استان در ایام قرنطینه کرونا ویروس به همین منظور کارگاه آموزش مجازی  "آشنایی با تئاتر شورایی و خلاق" با محوریت تربیت خلاقیت، ارتباط صحیح و منطقی درجامعه و آموزش فرهنگی در رابطه با کرونا ویروس برگزار میکند:

  وی گفت: علاقمندان می توانند نرم افزار ""free conference call را درگوشی خود نصب نمایند تا از این طریق بتوانند در این کارگاه آموزشی شرکت نمایند.

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی کهگیلویه و بویراحم عنوان کرد: هنرمندان می توانند در این ایام که در قرنطینه خانگی بسر می برند ساعتی از وقت خود را صرف یادگیری و دانش افزایی نمایند.

  میر رضا رفیعی افزود: این کارگاه آموزشی که بمدت دو روز بصورت مجازی در راستای تحقق "ما در خانه می میمانیم" برنامه ریزی شده در تاریخ های چهارم و پنجم اردیبهشت ساعت 22 توسط انجمن هنرهای نمایشی کهگیلویه و بویراحمد و حضور هنرمند برجسته تئاتر استاد سید جمال میرجعفری برگزار می شود، از علاقمندان دعوت می شود تا در این کارگاه آموزشی شرکت نمایند.

  ضمنا علاقمندان می توانند جهت هماهنگی لازم از طریق واتسآپ یا تلگرام با شماره تماس 09176612287 و اینستاگرام "th.kb.98" تماس بگیرند و از شرایط حضور در کارگاه اطلاعات لازم را کسب نمایند.
  نظرات کاربران