در حال بارگذاری ...
با شرایط کرونایی

اجرای عمومی نمایش "ستاره ها به همه چشمک می زنند" در لیکک

نمایش ستاره ها به همه چشمک می زنند به نویسندگی پژما شاهوردی و کارگردانی بهنام خانبازی با رعایت پروتکل های بهداشتی مجتمع فرهنگی شهر لیکک از شهرستان بهمئی تا ۱۵ دی ماه میزبان علاقمندان به هنر تئاتر است.

به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد: بهنام خانبازی خلاصه نمایش را چنین عنوان کرد: نمایش "ستاره ها به همه چشمک می زنند"  داستان دو مترسک را روایت می کند که در زندانی ناخواسته گیر افتاده اند و تمام تلاششان را برای رهایی از این اسارت و گرفتاری به کار می گیرند و منتظر هستند کسی بیاید، در زمین و آسمان دنبال عشق می گردند اما همه تلاش های آنها بیهوده است و هیچ کسی هم نمی آید و هر دو ناچار هستند همچنان ادامه دهند..

در این نمایش فاطمه آریایی و بهبود شجاعی بازی می کنند.

سایر عوامل نمایش عبارتند از بهنام خانبازی کارگردان، پژمان شاهوردی نویسنده، بهنام خانبازی طراح صحنه، ارسلان کاظمیان دستیار کارگردان و افکتور، حمید بقایی و بهفر شجاعی اجرای دکور، شیما شاکری طراح لباس، جلال مهدوی و امید خوب عکاس، وحید شفیعی پوستر و محمد رضا شاکری بروشور می باشند.

لازم به ذکر است این نمایش با حمایت انجمن هنرهای نمایشی استان کهگیلویه و بویراحمد و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی از ششم تا پانزدهم دی ماه پذیرای علاقمندان به تئاتر می باشد.
نظرات کاربران