در حال بارگذاری ...
با رعایت پروتکل های بهداشتی

«ساعت به عقب بر نمی گردد» در دهدشت روی صحنه رفت

نمایش ساعت به عقب بر نمی گردد به نویسندگی و کارگردانی فرشاد داوودیان کاری از گروه تئاتر مردم از ۱۱ تا ۱۶ دی ماه ۱۳۹۹ در تالار شهید آوینی دهدشت به روی صحنه رفت.

به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، اجرای عمومی نمایش " ساعت به عقب بر نمی گردد" به نویسندگی و کارگردانی فرشاد داوودیان ساعت 19 از روز پنجشنبه 11 تا روز سه شنبه 16 دیماه 1399در تالار شهید آوینی دهدشت با رعایت پروتکل های بهداشتی و 15 درصد ظرفیت سالن پذیرای مخاطبان علاقمند به هنر تئاتر بود.

فرشاد داوودیان خلاصه نمایش بدین صورت بیان کرد: موضوع نمایش درباره سرطان بوده و اتفاقی که ممکن است برای هر کسی رخ دهد، اما مسئله این است که عده‌ای درباره آن خوش‌بین و عده‌ای ناامید و بدبین هستند. در واقع این نمایشنامه روایتی است از زندگی فردی که مبتلا به سرطان شده  اما تلاش می‌کند بر آن غلبه کند و پیروز شود.

دراین نمایش معصومه صلاحی، ثارالله آذریتون، فاطمه خندان، وحیده پالیز، تارا زارع، سیمین زارع، اعظم پورابراهیمی و میثم روزپیکر ایفای نقش می کنند.

سایر عوامل نمایش "ساعت به عقب بر نمی گردد"  عبارتند از نویسنده و کارگردان: فرشاد داوودیان، طراح صحنه: امین معینی فر، طراح نور: محمد نیک اختر، طراح و اجرای گریم: مهسا برهانی، طراح لباس: وحیده پالیز، ساخت و انتخاب موسیقی: افشین عباسعلی زاده، مدیر صحنه: صمد آذرخش، منشی صحنه: مهدیه پالیز، طراح پوستر و بروشور: اسما ساکی و معصومه صلاحی و سرپرست گروه: سجاد نریمان می باشند.
نظرات کاربران