در حال بارگذاری ...
 • پس از برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری

  زمان برگزاری جشنواره تئاتر استانی کهگیلویه و بویر احمد مشخص شد

  شورای سیاست گذاری جشنواره تئاتر استانی کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تشکیل جلسه داد. در این نشست در خصوص نحوه برگزاری جشنواره، انتخاب دبیر، زمان برگزاری جشنواره، نحوه حمایت از گروه‌های منتخب و مسائل و مشکلات جشنواره بحث و تبادل نظر شد و زمان برگزاری سی امین جشنواره تئاتر استان از ٢٧ تا ٣٠ آبان ماه اعلام شد.

   به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان گفت: نخستین جلسه شورای سیاست گذاری  جشنواره تئاتر استان در سال ٩٧ با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

  رضا رفیعی افزود:  تئاتر امروز تئاتر مردم سالاری است و به منظور کیفیت بخشی به نحوه برگزاری سی امین جشنوره تئاتر استان، نخستین نشست هم اندیشی شورای سیاست گذاری جشنواره برگزار شد.

  وی گفت: در این نشست در خصوص نحوه برگزاری جشنواره، انتخاب دبیر، زمان برگزاری جشنواره، نحوه حمایت از گروه‌های منتخب و مسائل و مشکلات جشنواره بحث و تبادل نظر شد.

  رییس انجمن هنرهای نمایشی استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: امسال جشنواره به صورت متمرکز در شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود و زمان برگزاری سی امین جشنواره تئاتر استان از  ٢٧ تا ٣٠ آبان ماه  97  تعیین شده است.

  رضا رفیعی افزود: در پایان  نشست، با نظر اعضای شورای سیاست گذاری سی امین جشنواره تئاتر استان، سید مجید پرهیز به عنوان دبیر و رییس انجمن هنرهای نمایشی به عنوان دبیر اجرایی این جشنواره انتخاب شد. 
  مطالب مرتبط

  اجرای تعزیه در ایام محرم

تعزیه شهادت حضرت علی اکبر«ع»در شهر دوگنبدان با اجرای گروه ه تعزیه جوانان بنی هاشم «ع»
  اجرای تعزیه در ایام محرم

  تعزیه شهادت حضرت علی اکبر«ع»در شهر دوگنبدان با اجرای گروه ه تعزیه جوانان بنی هاشم «ع»

  تعزیه شهادت حضرت علی اکبر«ع»در شهرستان گچساران به گزارش تئاتر کهگیلویه و بویراحمد، نمایش تعزیه خوانی در بوستان شهدای گمنام گچساران از هفتم تا دهم محرم اجرا می شود.

  |

  دبیر جشنواره خبرداد:

بوشهر میزبان هفتمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولین خلیج فارس
  دبیر جشنواره خبرداد:

  بوشهر میزبان هفتمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولین خلیج فارس

  بوشهر میزبان جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولین خلیج فارس دبیر جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر از میزبانی هفتمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولین خلیج فارس در بوشهر خبر داد.

  |

  نظرات کاربران